!Sina! The life coach
سه شنبه 11 فروردین 1394
سخن زيبا
      
تقویم
1394 فروردین 11 سه شنبه March 31, 2015
آب و هوا
محل :  
15°
رطوبت 36
باد 45.06
چهارشنبه
11°
19°
پنجشنبه
12°
21°
جمعه
13°
23°
Tehran
ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
آمار سايت
در مسير شناخت روان عشق ورز
 • دوستی و آشنایی


  می خواهم در خصوص يکی از انديشه هايی که در جامعه ما برقرار هستند و در عملکرد ما تاثير مهمی دارند بنويسم. اينگونه انديشه ها بسيار پايه ای هستند و در ذهن مردم ما ريشه دوانده و بدون بررسی عواقب آن به آنها عمل می شوند و هنگامی که در مورد آنها بررسی و نقد صورت می گيرد بلافاصله بدون انديشه در مورد تبعات آن ، نويسنده انگ می خورد.

  می خواهم در مورد خواستگاری در ايران بنويسم. خواستگاری چه برای دوستی چه برای ازدواج.
 • دوستی دختر و پسر ( قسمت دوم: اروپا)

  در جوامع اروپايی اگر لباس های زنان در يک قرنٍ پيش و پِيشتر رو نگاه کنيم همانند لباس های زنان امروزی ما بودند. لباس هايی بلند و روسری و حتی اشراف زادگان نوعی فلز گرد برای دامن هايشان داشتند که به نوعی باسن را از جلوه پنهان می کرد.
  در مورد روابط مرد و زن، همه بسيار پايبند اصول کليسا بودند و غير از اين اصول مورد تنبيه همگان قرار می گرفت. همه، متخلفين رو طرد می کردند و کليسا آنها را به مجازات می رساند.
 • دوستی دختر و پسر

  از من خواستن که در مورد دوستی دختر و پسر بنويسم و اين خواسته کاملاً کلی بوده و با وجودی که پرسيدم که اگه منظور مورد خاصی هست بنويسم ولی جوابی دريافت نشد. به نظر مياد که منظور در همه موارد هست.
  قبلاً هم نظرات خودم رو در مورد دوستی دختر و پسر در مقالات مختلف نوشتم ولی مقاله خاصی رو به این مورد اختصاص ندادم ، می خوام يک سری مقاله در سطح معلومات خودم در اين مورد بنويسم.
 • شاه خوبان

  اين متن قسمتی از بخش "اندر معنای عشق" از کتاب پزشک و روح نوشته دکتر ويکتور فرانکل می باشد. بخش "اندرمعنای عشق" بسيار پربار است و اين تنها قسمتی از اين کتاب است ، قسمت اصلی اين بخش به معنای عشق راستين و روش های عشق ورزی و تحليل آنها می پردازد.
  همانطور که اکثر دوستان می دانند کتاب معروف دکتر ويکتور فرانکل که به عموم توصيه می شود " انسان در جستجوی معنا" می باشد.
  هر دو کتاب در سايت گروه نيک انديشان در دسترس خواهد بود.
 • گروه خونی

  بعداز اينکه نظر خودم رو نوشتم مطالب اينترنتی رو هم در مورد رابطه شخصيت و گروه خونی که از چند سايت گرفتم اينجا قرار می دم شايد که برای خواننده ها جالب باشه.