!Sina! The life coach
پنجشنبه 11 تیر 1394
سخن زيبا
      
مطالب این سایت در حال به روز رسانی می باشدسایت شخصی سینا یاوریان
آمار مراجعات
مهمان :  2
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  7
دیروز :  6
کل مشاهده :  3691
ورود به سیستم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
آمار سايت
در مسير شناخت روان عشق ورز
 • گونه های یکسان ، دنیاهای متفاوت

  زنان و مردان با هم متفاوت اند .

  هيچ يک بر ديگری برتر نيست.

  تنها نقطه مشترک آنها تعلق به يک گونه است.

  زنان هميشه مردان را به خاطر بی احساس بودن ، گوش نکردن ، گرم و صميمی نبودن و خونسرد بودن مورد انتقاد قرار داده اند . آنها معتقدند که مردان با درک نکردن شور و عشق زنانه ، بيشتر طالب رابطه جنسی هستند تا عشق.

  مردان نيز زنان را به خاطر بسياری چيزها به باد انتقاد می گيرند ؛ بد رانندگی کردن ، ناتوانی در خواندن صحيح کتاب راهنمی خيابان ها ، سر و ته گرفتن نقشه ، نداشتن شم جهت يابی، حاشيه رفتن به جای پرداختن به اصل موضوع، نشان ندادن شور جنسی به اندازه کافی، ...
 • در ادامه آشنایی دختر و پسر

  بسياری از دختر و پسرهای ايرانی برای آشنايی با هم همچنان به روش قديمی عمل می کنند. هرچند که امروزه اينترنت و وسايل ارتباطاتی زياد شده است اما در اينترنت نيز به روش قديمی عمل می شود . در اينترنت نيز همان سوالات کليشه ای پرسيده می شود که شغل شما چيست؟ که سن شما چند است ؟ که هدف شما از اين آشنايی چيست؟
 • دوستی و آشنایی


  می خواهم در خصوص يکی از انديشه هايی که در جامعه ما برقرار هستند و در عملکرد ما تاثير مهمی دارند بنويسم. اينگونه انديشه ها بسيار پايه ای هستند و در ذهن مردم ما ريشه دوانده و بدون بررسی عواقب آن به آنها عمل می شوند و هنگامی که در مورد آنها بررسی و نقد صورت می گيرد بلافاصله بدون انديشه در مورد تبعات آن ، نويسنده انگ می خورد.

  می خواهم در مورد خواستگاری در ايران بنويسم. خواستگاری چه برای دوستی چه برای ازدواج.
 • دوستی دختر و پسر ( قسمت دوم: اروپا)

  در جوامع اروپايی اگر لباس های زنان در يک قرنٍ پيش و پِيشتر رو نگاه کنيم همانند لباس های زنان امروزی ما بودند. لباس هايی بلند و روسری و حتی اشراف زادگان نوعی فلز گرد برای دامن هايشان داشتند که به نوعی باسن را از جلوه پنهان می کرد.
  در مورد روابط مرد و زن، همه بسيار پايبند اصول کليسا بودند و غير از اين اصول مورد تنبيه همگان قرار می گرفت. همه، متخلفين رو طرد می کردند و کليسا آنها را به مجازات می رساند.
 • دوستی دختر و پسر

  از من خواستن که در مورد دوستی دختر و پسر بنويسم و اين خواسته کاملاً کلی بوده و با وجودی که پرسيدم که اگه منظور مورد خاصی هست بنويسم ولی جوابی دريافت نشد. به نظر مياد که منظور در همه موارد هست.
  قبلاً هم نظرات خودم رو در مورد دوستی دختر و پسر در مقالات مختلف نوشتم ولی مقاله خاصی رو به این مورد اختصاص ندادم ، می خوام يک سری مقاله در سطح معلومات خودم در اين مورد بنويسم.